wentylatory kanałowe
wentylatory scienne
wentylatory osiowe
wentylatory przeciwwybuchowe
wentylatory oddymiające
wentylatory chemoodporne
wentylatory promieniowe
wentylatory dachowe
wentylatory łazienkowe
termowentylatory
odciągi
odkurzacze przemysłowe
kurtyny powietrzne
przewody elastyczne
przewody wentylacyjne
akcesoria wentylacyjne
akcesoria elektryczne
 

ul. Mokra 27
05-092 Łomianki - Kiełpin
Warszawa, Poland
tel. (0-22) 7519550, 7512031
fax (0-22) 7512259, 7511202

e-mail: venture@venture.pl

Zastosowanie
Urządzenia do transportu pneumatycznego, maszyny graficzne, poczta pneumatyczna, podnosniki pneumatyczne, wielostopniowe urz±dzenia filtracyjne o bardzo wysokim stopniu separacji pyłów, odkurzacze przemysłowe, napowietrzanie basenów w biologicznych oczyszczalniach scieków, galwanizerniach, etc.

Konstrukcja
Wentylator bocznokanałowy o napędzie bezposrednim przeznaczony do bezolejowego transportu nieagresywnych i niewybuchowych gazów lub do wytwarzania nad i podcisnienia. Obudowa wentylatora, wirnik (wyważany dynamicznie wg ISO 1940) oraz obudowa tłumika dzwięku wykonane są ze stopów aluminium. Wentylator przystosowany jest do pracy w pozycji poziomej lub pionowej. Wentylatory o napędzie pasowym o charakterystykach dostosowanych do potrzeb klientów wykonywane są na życzenie. Na zamówienie urz±dzenie może być dostarczone w dowolnym kolorze z palety RAL (standardowo RAL 7042 szary).

Uwaga!
Transport gazów wybuchowych i agresywnych lub gazów zanieczyszczonych, zawierających cząstki stałe jest niedozwolony.

Silnik elektryczny

Asynchroniczny, trójfazowy 230/400V, lub 400V, 50Hz, lub jednofazowy 230V, 50Hz z kondensatorem. Silniki sąwykonane zgodnie ze standardem IEC 60072 i IEC 60034, posiadająznak CE. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP 55.
Wybrane modele posiadają czujniki binetolowe lub pozystorowe. Silniki na inne napięcie i częstotliwosć, o podwyższonym stopniu ochrony, przystosowane do regulacji napięciowej lub przetwornicą częstotliwosci, z niezależnym chłodzeniem, z czujnikami (bimetalowymi lub pozystorowymi), mogą być dostarczone na życzenie.

Pełny opis produktu

 
  Copyright ©2006
Venture Industries Sp. z o.o.

Wykonanie: 2M SYSTEM